Jak usunąć plamy ze skóry naturalnej na kanapie? – Zalanie

ZALANA KANAPA? TO NIE PROBLEM! 

Zalania czyli mamy tutaj na myśli np. wylanie soku, herbaty czasem może to być coś tłustego jak zupa, jeżeli spożywamy posiłek siedząc na kanapie.

Skóra naturalna jako materiał obiciowy sprawdza się doskonale. Nie straszne jej różne plamy czy zalania. Prosto można usunąć zabrudzenia.

Gdy na kanapę zostanie coś wylane, należy wilgotną szmatkę przykładać w miejsca mokre tak aby całkowicie usunąć płyn. Do dalszego usuwania plamy najlepiej użyć wody z szarym mydłem oraz szmatki. Bez problemu powinniśmy usunąć resztę zabrudzeń. Jeżeli plama jest tłusta i nie zeszła możemy spokojnie użyć ciepłej wody z płynem do naczyń aby pozbyć się tłustej plamy. Należy pamiętać, że zawsze gdy kanapa jest mokra nie można na niej siadać, ponieważ skóra ulegnie naciągnięciu i nie wróci już do swojej postaci. Trzeba zaczekać, aż wyschnie.

Zabrudzenia na meblach tapicerowanych to nasza codzienność. Sposoby czyszczenia zależą od rodzaju plamy. Pamiętajmy gdy domowe metody nie skutkują zawsze warto skorzystać z pomocy, porady specjalisty.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *