USUWANIE PLAM Z BŁOTA

Zdecydowałeś się na nowe meble skórzane?

Na pewno pięknie się prezentują w Twoim salonie i jesteś zachwycony wystrojem. Ale co jeśli w Twoim domu nie brakuje biegających dzieci z dworu do domu a za nimi waszych czworonożnych przyjaciół. Przez to nie brakuje na Twoim nowiutkim wypoczynku-narożniku wielu plam błota, a w szczególności taką porą roku jaką mamy teraz.

Mamy coś dla Ciebie specjalnie na taką sytuacje , kilka porad jak sobie radzić z BŁOTEM NA TAPICERCE SKÓRZANEJ:

W PRZYPADKU BŁOTA – moi drodzy działamy trochę inaczej niż w sytuacji z atramentem czy zalaniem. W tym przypadku poczekajmy aż błoto wyschnie, gdy mamy pewność ze błoto jest wyschnięte musimy je po prostu dokładnie wyszczotkować, najlepiej użyć do tego szczotki która posiada odpowiednią twardość włosia. Taka szczoteczka jest dołączona do dużego zestawu środków do czyszczenia : https://meble-deko.pl/produkt/srodki-do-skory-zestaw-duzy/.

Na koniec użyjmy środków z zestawu, jeśli nie masz ich pod ręką możesz użyć szarego mydła lub płatków mydlanych rozcieńczonych z wodą. Należy pamiętać również o tym aby szare mydło zmyć ze skóry czystą wodą.

PAMIĘTAJCIE:
Decydując się na skórę naturalną musicie traktować ją ze staranną uwagą, dzięki czemu zapewnicie jej długo-letność. Podobnie jak skóra ludzka ma skłonność do przesuszania i pękania, bez odpowiedniej pielęgnacji.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *