Kolor GRANAT w trendach 2023

ODWAŻ SIĘ I POSTAW na nowoczesny, subtelny oraz fascynujący odcień granatu, czyli hit 2023roku.

Już nie biele i odcienie szarości, ale meble z charakterem!

Nowoczesna kolorystyka skóry czy też tkaniny zamieni wnętrza w oryginalne.

Jakie jest idealne miejsce wypoczynku?

Idealnym miejscem wypoczynku jest takie w którym czujemy się komfortowo, wygodnie, ale musi ono także posiadać inne zalety takie jak : trwałość materiałów z jakich zostało wykonane oraz łatwość jego czyszczenia. Urządzone w zgodzie z najnowszymi trendami, ale też ponadczasowo, tak aby po latach wyglądały pięknie i modnie jak w dniu ich zakupu.

Jak sprostać takim oczekiwaniom?

Postaw na nasze meble DEKO: https://meble-deko.pl/ w eleganckich odcieniach koloru granatu. My za to gwarantujemy Tobie wytrzymałość i wysoką jakość produktów.

Nasze meble są produkowane z wysokiej jakości skór bydlęcych włoskich bądź tkanin inteligentnych firmy Fargotex, które sprzyjają łatwości ich czyszczenia.

Zamiast wszechobecnej bieli czy szarości u nas jesteś wstanie dobrać idealny odcień granatu do swoich oczekiwań, a nasi konsultanci pomogą Ci w doborze.

Marzysz o odcieniu granatu?

Lata, w których uważaliśmy ten kolor za zbyt chłodny i ciemny dla domowych przestrzeni, już dawno minęły. Dziś doceniamy te atramentowe odcienie  za to, jak wprowadzają przytulną atmosferę do wnętrza.

Granatowe meble możesz z powodzeniem dopasować do każdej aranżacji, która potrzebuje odrobiny głębi. Odcień ten jest na tyle uniwersalny, że dzięki niemu miejsce wypoczynku zyska wyjątkowy urok i klimat ale stanie się również nieco tajemnicze. Dodatkowo jego uniwersalność nie pozbawi wnętrza elegancji oraz swobody, której tak zawsze poszukujemy.

Wybranie mebli wypoczynkowych w tym kolorze może stać się punktem wyjścia , dla stworzenia oryginalnego projektu Waszego wnętrza. Wybierając tak głęboki kolor, warto pamiętać, by pozostałe elementy we wnętrzu były neutralne. Biel, beże, szarości, wzory kamienia czy drewna to najlepsze towarzystwo dla granatowych tonacji. Z powodzeniem także możesz wprowadzić do aranżacji odcienie, takie jak: pudrowy róż, blada zieleń, czerwień czy żółty. Idealnym dodatkiem do granatu jest też oczywiście złoto.

GRANATOWE meble będą świetnym uzupełnieniem takich styli jak: Vintage, Glamour, Boho czy Rustykalny.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *