Czerń- ponadczasowa klasyka.

Meble z charakterem.

Czerń to ponadczasowa klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody, to kwintesencja szyku i dobrego smaku. Jest bardzo chętnie wykorzystywana w aranżacji wnętrz, gdyż nadaje im klasy i jednocześnie charakteru.

Czarna skórzana kanapa w naszym mieszkaniu to elegancja i mocny akcent naszego pomieszczenia, a jednocześnie neutralna baza dla pozostałych elementów wystroju. Duża uniwersalność tej barwy umożliwia stworzenie z nią wielu udanych połączeń.

 

 

Czarna kanapa czy narożnik będzie idealnie pasowała na tle jasnej ściany, białych dodatków czy pastelowych ozdób. Czerń jest kolorem wytwornym i odnajdzie się w każdym stylu.

W połączeniu z drewnianymi meblami o ciemnym zabarwieniu stworzą spokojną, elegancką przestrzeń dla lubiących klasykę.

Zaaranżowana w jasne barwy, proste kształty, dodatki metalu, szkła i naturalne kolory drewna idealnie wpisze się w nowoczesność.

Betonowa ściana, kolory cegieł i czerń to idealne połączenie w stylu industrialnym. Natomiast pikowania, kryształki i welurowe czernie to kwintesencja stylu glamour.

W połączeniu z dodatkami w mocno kolorowych barwach czarna sofa będzie również idealnie pasowała do pokoju nastolatka.

Kolor czarny odnajdzie się w każdym wnętrzu i będzie modny przed długie lata. Czarna sofa nie musi być tylko kojarzona z dużymi salonami. Możemy zdecydować się na taki zakup również kiedy mamy mniejszy metraż ważne aby dobrać do niego dodatki, kolory ścian i miejsce tak aby nie przytłoczył naszego mieszkania.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *