Idealny Fotel – najważniejsze cechy

Idealny fotel i najważniejsze jego cechy

Wygodny i przyciągający wzrok fotel to jeden z najważniejszych elementów dobrze zaaranżowanego salonu. Spędzenie w nim kilku chwil po trudnym i pracowitym dniu ma nam zagwarantować relaks i komfort. Właściwe podparcie dla pleców i odpowiednio dobrany podnóżek zapewnią nam prawdziwy odpoczynek i błogość.

Takim fotelem z pewnością jest model LIMA. Posiada w sobie wszystkie cechy idealnego mebla wypoczynkowego. Dodatkowo możemy wykonać go zarówno w skórze, jak i w dowolnej tkaninie.

Lima skóra

Lima skóra + eko

Idealny fotel to nieprawdopodobna odmiana wnętrza ale także komfort, który sprawi, że długo na nim zagościsz, a i drzemka w pozycji siedzącej nie będzie stanowić żadnego problemu.

Idealny fotel może zaskoczyć również nowoczesnym designem i niepowtarzalnym kolorem. Taki mebel w nowoczesnym stylu zaspokoi gusty nawet najbardziej wybrednych klientów.

Do tej grupy możemy zaliczyć m.in. model GOLDI, MALEZJA  oraz  MALIBU.

Malezja skóra + eko

Malezja skóra

 

Najważniejsze cechy charakteryzujące te fotele to niepowtarzalny komfort, miękkie otulające wnętrze oraz design. Bogata gama kolorystyczna i funkcjonalność zagwarantują tym modelom naczelne miejsce w salonie i wprowadzą w zachwyt domowników i gości.

Goldi

Masywne oparcie i regulowane zagłówki w przypadku Malibu  dopełnią całości i stanowić będą o ogromnej atrakcyjności mebla.

Malibu

Dobrze dobrany fotel, którego walory estetyczne i komfort użytkowania spełnia nasze wszystkie oczekiwania ma szansę stać się najważniejszą pozycją w salonie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *