Ultranowoczesne i niebanalne narożniki w naszej ofercie

Ultranowoczesne i niebanalne narożniki znajdziesz w naszej ofercie. 

Jako wyspecjalizowany salon meblowy w sprzedaży głównie mebli ze skóry, możemy się pochwalić naprawdę bogatą ofertą modeli. Każdy model można dowolnie personalizować. Wybrać kolor skóry, tkaniny, nici, dobrać funkcje mebla, które można zastosować w danym modelu. Wykonujemy meble również na wymiar. Regularne szkolenia oraz ciągłe poszerzanie wiedzy sprawia, że nasza wiedza  o meblach jest bardzo bogata.

Mogę śmiało stwierdzić, że wiemy co robimy 🙂

W tym poście chcieliśmy przybliżyć kilka modeli w naszej ofercie, które są inne niż wszystkie. Ekstranowoczesne i przyciągające oko.

 

Narożnik Mediolan 

Wymiary : 220cm(257) x 340(367)cm, wys. 90cm, głębokość narożnika 114cm

Jest to model super nowoczesny, posiada najnowsze rozwiązania. Jest modułowy, poszczególne elementy montowane są na hakach, więc można dowolnie je łączyć i rozpinać. Tworząc narożnik, kanapę albo pojedyńcze elementy. Mało tego, oparcia są regulowane przód tył. Czyli możemy wygodnie siedzieć z oparciem, jednak gdy chcemy zwiększyc głębokość mebla podczas siedzenia albo leżenia możemy je przesunąć do tyłu. Regulowane podłokietniki (na boki). Mebel jest na chromowanych nogach. Wykonywany w 100% skórze naturalnej, na życze klienta może być tkanina.

Wygodny, a to tego prezentuje się nieziemsko.

Narożnik Mediolan

Narożnik Mediolan Smart z pufą 

Wymiary:

bez pufy – 277cm x 180cm, wys. 92cm

z pufą – 277cm x 245cm, wys. 92cm

doczepiana pufa – 90cm x 64cm, wys. 43cm

Podobny do modelu Mediolan. Mniejszy niż Mediolan. W tym modelu oparcia i podłokietniki są na stałe (nie są regulowane). Nogi ma czarne.

Narożnik Mediolan Smart z pufą

Nepal 

Wymiary: 340cm (liczone w linii prostej, po łuku ok 400cm), wys. 90(93)cm, głębokość narożnika 105cm, głębokość siedziska 55cm

Oryginalny narożnik/kanapa. Ze względu na specyficzny kształ jest niepowtarzalnym i ciekawym rozwiązaniem. To jedyny model w ofercie, który ma nie dość, że w oparciu to jescze w siedzisku wypełnienie silikownowe. Dlatego tak samo oparcie i siedzisko są przeszyte, aby silikon nie przemieszczał się i służył w użytkowaniu przez wiele lat. Możliwy w dowolnej kolorystyce.

Składa się z 3 elementów, które można rozdzielić. GRATIS – wygodna pufa o wymiarze 200cm x 90cm, wys. 50cm), można ją rozdzielić na 2 części

Narożnik Nepal

Narożnik Wenecja 

Wymiar: 220cm x 306cm, wys. 64(84)cm

Jego wygląd jest bardzo nowoczesny. Niekoniecznie o nietypowym wyglądzie ale posiada za to ultranowoczesną funkcję. Czyli elektryczne rozkładanie, które tworzy dużą powierzchnię do leżenia, spania.

Skrócony opis:

Funkcja spania elektryczna (rozkładanie i składanie) w wymiarze ok. 120 cm x 245 cm
BRAK pojemnika na pościel
Luźne poduszki oparciowe
Metalowe nóżki

Narożnik Wenecja

Narożnik Como 

Perełka wśród narożników. Proste eleganckie wzronictwo połączone z ultranowoczesnymi rozwiązaniami. Mebel stoi na chętnie wybieranych przez klientów wysokich czarnych nóżkach. Pełen komfort użytkowania dają nam regulowane oparcia (przód-tył), regulowane zagłówki, regulowane podłokietniki (na boki). Dowlony kolor skóry naturalnej z naszego próbnika.

Wymiary: 190cm x 295cm, wys. 82-102cm

Narożnik Como

 

Więcej modeli znajdziecie na naszej stronie. Zapraszamy

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *