Pufy zawsze w modzie!

Pufy to ściśle związane z meblami dodatki, które pomagają uzupełnić i upiększyć wnętrze. Poprzez dobranie odpowiedniego koloru i kształtu możemy w łatwy sposób podkreślić styl domowego wnętrza. Dziś pomożemy Wam wybrać pufę do salonu czy pokoju.

Co to jest pufa?

Zacznijmy od początku, czym tak naprawdę jest pufa i jakie ma zastosowanie w mieszkaniu. Pufa to mały mebelek, który może służyć jako podnóżek, stoliczek, dodatkowe siedzisko lub też być po prostu elementem dekoracyjnym. Jeśli poszukujemy mebla, który będzie pełnił wiele funkcji, warto zdecydować się na model ze schowkiem.

Pufa skórzana

Wygodna pufa do siedzenia

Jeśli szukamy pufy na, której będziemy chcieli siąść to przy wyborze kierujmy się również wygodą. Dzięki dobrze dobranej pufie będziemy mogli odpocząć – również w komplecie z kanapą

Jak dobrać pufę do kanapy?

Pufa to świetny dodatek, który możemy postawić obok kanapy, ale trzeba umiejętnie dobrać taką, która będzie pasować do kolorystyki i stylu naszego pomieszczenia a także do reszty mebli wypoczynkowych. Wychodząc na przeciw naszym klientom stworzyliśmy pufy idealnie pasujące wzorem I szyciem do zestawów mebli. Przykładowo model Regis I narożnik Etno mają dedykowaną pufę o tej samej nazwie I szyciu. Dzięki temu z łatwością dobierzesz pufe.

Pufa Regis

Regis skóra + eko

Pufa Etno

 

Narożnik Etno

A może pufa okrągła?

Pufa Glam (pikowana)

 

W naszej ofercie oczywiście prócz puf kwadratowych czy prostokątnych nie mogło zabraknąć puf okrągłych. Do wyboru także są detale – pufa może być gładka pasująca do wszystkich modeli z naszej oferty bądź pikowana pasują bardziej np. do modelu Chesterfield.

Tak naprawdę przy wyborze pufy czy innych dodatków do pomieszczeń ogranicza nas tylko wyobraźnia. Z dodatkiem tak małych detali jak jest np. pufa możemy stworzyć nowoczesne i niepowtarzalne wnętrze, taki dodatek ociepli nam również pomieszczenie – sprawi, że będzie ono przytulniejsze.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *