Trendy wnętrzarskie 2024 – co najchętniej wybierają klienci?

W ogólnoświatowych trendach coraz bardziej popularne staje się zwolnienie tempa życia, produkty naturalne, eko oraz bycie blisko z naturą. Ludzie tworzą swoje wnętrza, aby czuli się w nich spokojnie, mogli zaznać tam ukojenia, wygody czy komfortu. W tym roku dominować będą kolory spokojne jak również pastelowe, neutralne, a także inspirowane ziemią. Jednak mocniejsze akcenty będą nadal dobrze widziane, nadają one charakteru wnętrzu na przykład musztardowy, kobaltowy niebieski, oliwkowy zielony. Mogą występować w formie dodatków puf lub foteli w takim kolorze.

Klienci najchętniej wybierają aktualnie meble o delikatnych, puchatych kształtach. Dominują tkaniny miękkie, miłe w dotyku (welurowe, welwetowe) oraz skóra naturalna, która jest ponadczasowa i zawsze w modzie. W skórach mamy bardzo dużą gamę kolorów właśnie delikatnych, beżowych, pastelowych, kolorów ziemi (brązowo szarych) oraz wiele innych. Stawianie na wygodę i relaks nie powinno dziwić w dzisiejszych czasach, ponieważ tempo życia jest bardzo szybkie. Uczymy się zwalniać, relaksować i doceniać chwilę dlatego modele miękkie otulające stają się coraz bardziej popularne.

Relax skóra

Tajfun

 

Topowe są również meble z elementami drewna, kamienia lub imitujące je. Na przykład ławy w kolorach drewna, marmuru czy betonu. Znajdziecie u nas niesamowite wzory ław, ławostołów i stołów.

Nadal dodatki w kolorach: chrom, metal, mosiądz będą na topie. Połączenie subtelnych kolorów z ostrzejszym akcentem i dodatkami typu złoto, chrom, czy drewno/marmur tworzą niesamowite wnętrza, które są nowoczesne, a zarazem harmonijne.

Ława Solo mini 60

Ławostół Barletta

 

Stół Grande

Zachęcamy do odwiedzenia nazej strony : https://meble-deko.pl/ i zobaczenia całej oferty.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *