Ciężkie wybory: stawiamy na modernizm czy klasyczny wystrój

Modernizm czy klasyczny wystrój ?

W ostatnich latach coraz bardziej stawiamy na przestrzeń, nasze salony mają być coraz to większe i wyższe aż w końcu zaczyna dominować w nich pustka. Wtedy rodzi się pytanie, jak wypełnić to pomieszczenie, aby mogło cieszyć oko jak i koić naszą duszę. Najczęściej stajemy wtedy przed wyborem jak zaaranżować nasz salon, aby czuć się w nim dobrze, jak i zarazem mieć nowoczesne wnętrze. Wtedy z pomocą przychodzi wiele różnych metod, wydzielania stref w naszym pomieszczeniu. Naszym głównym podkładem będzie to, jak wykończymy ściany, podłogi i czy odpowiednio dobierzemy rodzaj światła. Salon jest naszym domowym sercem, można go określać jako strefę wypoczynku, rozrywki, zabawy i jedzenia. Jednak do realizacji tego celu konieczne są meble. Ciężko wybrać główny styl którym chcemy się kierować, aby takowy wybrać, musimy wiedzieć jak, ważne będzie dla nas to pomieszczenie, ile czasu będziemy w nim spędzać. 

Palermo skóra

Salon który będzie tętnił ciągłym życiem, w którym czas będą spędzać nasze pociechy i bliscy, musi być przyjaznym, ciepłym pomieszczeniem, w tym pomieszczeniu ma być ciepło i przytulnie, mają dominować tekstylia jak i ozdoby które optycznie będą zmniejszać to pomieszczenie przez co będzie wydawało się bardziej przytulnie.

Nevada

Jednak jeżeli nie zamierzamy poświęcać naszego salonu na jadalnie, bawialnie czy też biuro, możemy postawić na modernizm, zimne, jasne kolory i minimalizm. Im mniej ozdób, tym lepiej. Oczywiście mniej nie znaczy gorzej. Wnętrze możemy wypełnić dużymi, majestatycznymi figurami jak i nowoczesną sztuką, której obecnie wszędzie mamy pełno.

Jak wiadomo jednak wystrój to kwestia indywidualna i przez nikogo z góry nie narzucana. Starajmy się urządzać miejsca wypoczynku tak, aby to nam się podobało i przyjemnie spędzało tam czas.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *