Rozwiewamy mity: skóra naturalna jest zimna, pęka i szybko się niszczy!

Skóra naturalna idealnie potrafi przystosowywać się do otoczenia, szybko łapie temperaturę która znajduję się w pomieszczenia jak i wdzięcznie będzie nam ją oddawać, w zależności od tego jaki to rodzaj skóry.

Skóry przeszlifowane, matowe, będą się odznaczały miękkim chwytem, będziemy mogli odczuć ich delikatność oraz nie martwić się że będą one zimne. Natomiast skóry które będą lakierowane będą wydawać się nam zimniejsze jednak po krótkim czasie siedzenia na nich złapią temperaturę i nie będziemy czuć różnicy ciepła. Jeżeli już się decydujemy na skórę musimy się z nią zaprzyjaźnić aby cieszyć się jej walorami.

Przechodząc do tematu skóry naturalnej która szybko pęka i niszczy się, idąc tym tokiem myślenia to tak naprawdę wszystko może się szybko niszczyć, jednakże to ile wytrzyma dana rzecz, materiał z nami zależy tylko i wyłącznie od nas. Decydując się na zakup skóry musimy się przygotować na to że musimy o nią dbać tak samo jak o inne meble tzn. myć, wycierać z nich kurz, jak i impregnować je aby, służyły nam jak najdłużej i zachowały swoje wszystkie walory. Jeżeli zaniedbamy skóry po czasie naturalne będzie to że jest ona zmatowiona i niszczy się. Na naturalną skórę wpływ ma również nasz pot, który jest słony i źle oddziałuje na skórę, dlatego tak ważne jest myć nasze skórzane meble przynajmniej raz w tygodniu.

 

Środki do skór OTTIMO 2 x 100ml

Pamiętajmy dobrze zadbana skóra może cieszyć nas przez lata. 😉

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *