Zakup mebli online – na co zwrócić uwagę ?

Na co zwrócić uwagę kupując meble przez internet – czyli zakup mebli online.  

Coraz częściej klienci decydują się na zakup mebli przez internet. Na co należy zwrócić uwagę, aby nasz zakup był trafiony ?
Z meblami na zamówienie niestety nie jest tak jak z ubraniami czy innymi rzeczami, nie można ich oddać ani wymienić, ponieważ są one wybierane przez nas i dla nas indywidualnie produkowane.

1. Wzór – przyjrzeć się dokładnie zdjęciom mebli, szczególnie tym nie katalogowym, jeżeli jest mało zdjęć to poprosić sprzedawcę o dosłanie.

2. Wielkość – zapoznać się dokładnie z wymiarami i wziąć pod uwagę tolerancję wymiarów, nigdy nie zamawiać bez żadnego zapasu miejsca. Ważne jest również zwrócenie uwagi na prześwit drzwi, aby można było wnieść meble do domu/pokoju. Można w celu zobrazowania w domu rozłożyć papier lub jakieś gazety uwzględniając nie tylko szerokość mebla ale i głębokość.

3. Kolor – należy pamiętać, że zdjęcia mogą nie oddawać kolorystyki – może różnić się od rzeczywistości. W naszej firmie proponujemy zawsze wysyłkę próbnika skóry, tkaniny, drewna do klienta. Na żywo można dotknąć skóry, tkaniny i zobaczyć kolory. Wtedy możemy być pewni co do koloru, że nie kupimy kota w worku.

4. Opis– dokładnie przeczytać opis czego dotyczy oferta, zadzwonić do sklepu podpytać o wygodę i powiedzieć o swoich preferencjach wtedy sprzedawca może coś zaproponować jakieś konkretne modele mebli. Doczytać, dopytać o ewentualnych funkcjach jak działają itd.

5. Zadawać pytania – te które nurtują lub jeżeli nie jesteśmy czegoś pewni. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży mebli głównie skórzanych ale w tkaninach premium. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzać klientom.

6. Regulamin i gwarancja – zawsze dokładnie zapoznać się z regulaminem sprzedaży oraz informacją o gwarancji.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *