Co mówi o nas nasze wnętrze?

Co mówi o nas nasze wnętrze?

Wystrój domu jak i aranżacja ogrodu, mówi o nas bardzo dużo, niektórzy mogą z tą teorią się nie zgodzić bo przecież, rzeczy martwe nie mogą mówić, to prawda ale to w jaki sposób zaaranżujemy nasze wnętrza świadczy tylko o nas. Wystrój wnętrza świadczy o tym czy jesteśmy osobami inteligentnymi, czy posiadamy wysoką kulturą osobistą, czy jesteśmy na tyle dojrzali aby, aranżować funkcjonalne i przytulne miejsca, w których nie myślimy tylko o sobie, ale również o rodzinie?

U osób nadpobudliwych będzie występował większy chaos w mieszkaniu, często dekoracje nie będą kompletnie do siebie pasować i ciężko będzie nam się doszukać jakiegokolwiek ładu i składu. U osób które są rządne przygód natomiast zauważymy braki w jakiejkolwiek aranżacji wnętrza, są to zazwyczaj osoby które tak naprawdę nie przebywają długo w domu i nie zależy im na tym, by tworzyć ciepłe, przytulne miejsce dla siebie, czy też dla rodzinny ponieważ, takie osoby mają inne priorytety. U osób bardzo rodzinnych i koleżeńskich może zauważyć nagromadzenie dużej ilości pamiątek i zdjęć które zajmują im całe komody też ściany, takie osoby tworzą swoje wnętrza nie tylko dla siebie, ale też dla bliskich, aby właśnie ci bliscy czuli się jak u siebie w domu.

Przechodząc do aranżacji posesji, tu możemy wyróżnić trzy typy osób, te bardziej artystyczne, które swój nieład artystyczny z głowy, przekładają na swój ogród, tworząc coś majestatycznego, natomiast osoby, bardziej kierujące się trendami, oraz te które swój temperament przekładają na swój ogród czyli osoby takie ułożone, ciche będą stawiały na dużo kwiatów i bardziej przytulne ogrody natomiast osoby chaotyczne, głośne, będą bardziej minimalistyczne i stanowcze w tworzeniu swojego ogrodu.

Narożnik Como

A jak myślisz, jakim typem ty jesteś?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *